Bayern Munich mohon interesimin për Dybalan dhe Khediran

27 Gusht 2020

Kampioni i Evropës, Bayern Munich, do të përforcohet në këtë afat kalimtar që edhe në sezonin e ardhshëm të jenë pretendent.

Shumë emra janë përfolur në kohën e fundit si transferime të mundshme të bavarezëve.

CEO i Bayern Munich, Karl-Heinz Rummenigge, në një intervistë për intervistën Tuttosport, ka folur për Sami Khediran dhe Paulo Dybalan.

“Khedira? Ai Ă«shtĂ« njĂ« fitues, por ne nuk po mendojmĂ« pĂ«r tĂ«â€.

“Dybala? Ai Ă«shtĂ« gjithashtu shumĂ« i fortĂ«, por ne nuk po kĂ«rkojmĂ« pĂ«rforcime nĂ« atĂ« rol”, ka thĂ«nĂ« Rummenigge.

Bayern Munich tashmë ka një skuadrat më të kompletuara në Evropë. /Telegrafi/

Coronavirus – Statistikat

TotalKosova

Infektuar
Shëruar
Vdekur

Data credits CSSE at JHU

Shfaq statistikat COVID-19

Trendi i Coronavirus-it në Kosovë

Data credits:corona-ks

TĂ« gjitha lajmet rreth Coronavirus-it
www.telegrafi.com