Bayerni festonte trofeun e gjashtë të Ligës së Kampionëve – por Odriozola pushtoi internetin me veprimin e tij

24 Gusht 2020

Bayern Munich arriti të dielën e javës që shkoi që të fitonte trofeun e gjashtë të Ligës së Kampionëve në historinë e tyre.

Bavarezët mposhtën në finale Paris Saint-Germainin me golin e vetëm të shënuar nga Kingsley Coman në minutën e 59-të.

Lojtarët e skuadrës gjermane festuan triumfin deri në orët e vona, ndërsa kishte momente nga më të ndryshmet.

Lexo po ashtu: Alvaro Odriozola, trofe për çdo 122 minuta

Një veprim i çuditshëm është parë nga anëtari i Real Madridit në huazim te Bayern Munich, Alvaro Odriozola, raporton MARCA.

Spanjolli kishte marr në duar një peshqir dhe po pastronte trofeun e Ligës së Kampionëve, derisa bashkëlojtarët e tij kërcenin e këndonin. /Telegrafi/

Coronavirus – Statistikat

TotalKosova

Infektuar
Shëruar
Vdekur

Data credits CSSE at JHU

Shfaq statistikat COVID-19

Trendi i Coronavirus-it në Kosovë

Data credits:corona-ks

Të gjitha lajmet rreth Coronavirus-it
www.telegrafi.com

ulaş utku bozdoğan
ulaş utku bozdoğan astrolog
ulaş utku bozdoğan