Bora është më e ''nxehtë'' se vera

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
16 Maj 2018 15:14
Moderatorja seksi e SuperSport

Bora Zemani është një nga personazhet më simpatike, njëkohësisht më natyrale dhe seksi të ekranit shqiptar. Moderatorja bukuroshe e SuperSport ka postuar së fundmi një foto nga ambientet e punës së saj, ku shfaqet tejet sensuale me një fustan të zi. 26-vjeçarja prezanton disa emisione në Digitalb, si: "Guximtarët", "Euro Gol" dhe "Bar Skedina".

Edhe pse mama e një djali të vogël, Arbnorit, bukuroshja vazhdon të ruajë format seksi dhe të jetë një ndër moderatoret më tërheqëse dhe të komentuara në Shqipëri. /EDS/

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike