Brighton – Manchester United, publikohen formacionet zyrtare

30 Qershor 2020

Brightoni dhe Manchester United i kanë publikuar formacionet zyrtare për përballjen në kuadër të javës së 32-të në Ligën Premier.

Ndeshja qĂ« fillon nĂ« ora 21:15, do tĂ« zhvillohet nĂ« stadiumin ‘Amex Stadium’, me DjajtĂ« e Kuq qĂ« cilĂ«sohen si favoritĂ«.

Për këtë ballafaqim, Brightoni do të jetë vetëm pa Jose Izquierdo, që është i lënduar.

đŸ§± Let's keep building momentum đŸ’Ș#MUFC #BHAMUN

— Manchester United (@ManUtd) June 30, 2020

NĂ« anĂ«n tjetĂ«r, Ole Gunnar Solskjaer do t’i ketĂ« lojtarĂ«t mĂ« tĂ« mirĂ« nĂ« dizpozicion dhe do i kĂ«rkojĂ« vetĂ«m tri pikĂ«.

Formacioni startues i Brightonit: Ryan, Lamptey, Dunk, Duffy, Burn, Montoya, Bissouma, Stephens, Propper, Allister, Connolly.

🚹 The team news is in!

Here’s how we take to the field to face @ManUtd tonight!

đŸ“Č @SnickersUKCom đŸ“Č#BHAFC đŸ””âšȘ pic.twitter.com/NNx6oASVeL

— Brighton & Hove Albion (at 🏡) (@OfficialBHAFC) June 30, 2020

Formacioni startues i Manchester United: De Gea, Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Shaw, Fernandes, Matic, Pogba, Greenwood, Martial, Rashford. /Telegrafi/

🗞 Fresh off the press: it's the team news for #BHAMUN! 😊#MUFC @DHLManUtd

— Manchester United (@ManUtd) June 30, 2020

Coronavirus – Statistikat

TotalKosova

Infektuar
Shëruar
Vdekur

Data credits CSSE at JHU

Trendi i Coronavirus-it në Kosovë

Data credits:corona-ks

TĂ« gjitha lajmet rreth Coronavirus-it
www.telegrafi.com