Brooklyn kapet mat me të dashurën e re

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
13 Prill 2018 11:13

Brooklyn Beckham ka konfirmuar ndarjen me Chloe Moretz ndërsa është parë duke u puthur me modelen e "Play Boy", Lexi Wood. 19-vjeçari duket që e ka lënë pas ndarjen me aktoren dhe ka nisur një romancë të re me modelen 20-vjeçare. Më pak se një muaj më parë ai u pa në publik me ish-partneren e tij, me të cilën ishte në një lidhje që nga viti 2014-të.

Djali i ish-yllit anglez të futbollit u pa duke shkëmbyer puthje me Lexi-n në studion ku kishte shkuar për të bërë një tatuazh të ri. E dashura e tij e re ka lindur në Montreal të Kanadasë, është 20-vjeçare dhe për herë të parë ka modeluar në moshën 5-vjeçare. Më pas bukuroshja në rritje është futur edhe në botën e aktrimit. Ëndrra e saj është të bëhet pjesë e agjencisë më të madhe të modelingut në botë, “Victoria’s Secret”, që drejtohet nga mamaja e të dashurit të saj. /EDS/

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike