Champions/ “E njoh shumë mirë Konten”, Zidan: Do të jetë sfidë delikate

02 Nëntor 2020

Në prag sfide të Championsit ndaj Interit, tekniku i Real Madrid, Zinedin Zidan shfaqet në konferencën për shtyp duke deklaruar se nesër e pret një ndeshje delikate duke e njohur kundërshtarin siç është Interi.

“E njoh shumë mirë Interin, do të jetë sfidë delikate, e luftuar nga të dyja krahët. Ata janë shumë të fortë fizikisht dhe do të na e bëjnë të vështirë”, u shpreh fillimisht Zidan.

Reali për Champions? Ne kemi frymën për të fituar gjithçka.

Konte? E njoh është një person fantastik dhe kemi raporte mjaft të mira pavarësisht se këto kohë nuk jam dëgjuar me të.” , përfundon fjalën trajneri i Real Madrid.

PANORAMASPORT.AL

www.panorama.com

ulaş utku bozdoğan
ulaş utku bozdoğan astrolog
ulaş utku bozdoğan