Cj Sparxx super e nxehtë për Shën Valentin

Ti mund ta lexosh kete ne 0 min.
13 Shkurt 2018 13:03

Modelja e PlayBoy, Cj Sparxx ka postuar disa foto tejet të "nxehtë" në kuadër të festës së Shën Valentinit. E dashuruar pas udhëtimeve dhe fotos, bukuroshja di si të tërheqë vëmendjen e 276 mijë ndjekësve në "Instagram".

Fotot "hot" që poston, nuk mund të mos komentohen dhe pëlqehen nga fansat e saj. Një brune kaq seksi me forma trupore tejet perfekte natyrisht nuk mund të mos pëlqehet. /EDS/

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike