Claudia Alende, sozia e Megan Fox “pushton” rrjetet sociale

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
11 Janar 2018 13:01

Emri i saj nuk është shumë i njohur në Evropë, por në Amerikë të gjithë e kanë quajtur atë “binjake” të Megan Fox. Claudia Alende është një nga femrat më të komentuara dhe pëlqyera në “Instagram”.

Bukuroshja braziliane, jeton prej kohësh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe ka marrë famë pasi ngjason shumë me aktoren Fox.

Claudia ka 10.3 milionë ndjekës në profilin e saj në “Instagram”. Modelja braziliane ka një trup për t’u pasur zili, tejet të bonifikuar dhe tejet seksi. /EDS/

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike