Claudia Romani, tifozja e Milanit çmend fansat

Ti mund ta lexosh kete ne 0 min.
11 Shkurt 2018 20:32

Si të mos mjaftonte fitorja e Milan-it me rezultatin 0-4 këtë javë, është shtuar edhe fansja më e zjarrtë, Claudia Romani. Ajo nuk është përmbajtur dhe në rrjetet sociale ka pozuar me të brendshme. /EDS/

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike