Çmendurirat e Jose Mourinho nuk kanë fund, ja çfarë bëri këtë herë | VIDEO

Eliminimi nga Sevilla në fazën e 1/16 ka trishtuar së tepërmi trajnerin e Manchester United, Jose Mourinho dhe tani duket, se nuk e mbajnë më nervat. Mbrëmjen e sotme gjatë ndeshjes me Brighton, të cilën United e fitoi me rezultatin 2-0, Mourinho në një moment u irritua me të tijët dhe goditi me këmbë borën në tokë, e cila u perplas tek arbitri i katërt dhe kameramani.

? A 12-minute monologue
❄️ Kicking snow at cameramen

What next for José Mourinho?! ? pic.twitter.com/n7tTs6YlQ1

— Football on BT Sport (@btsportfootball) March 17, 2018

Ky incident nuk kaloi pa u vënë re nga kamerat, teksa në rrjetet sociale ky episod po kthehet në virale. Gjithsesi këtë herë trajneri portugez është treguar i sjellshëm duke i kërkuar falje arbitrit për incidentin e ndodhur. United e fitoi ndeshje duke siguruar një biletë për në gjysmëfinalen e FA Cup. /EDS/