Covid-19 nuk ka asnjë shans me Maradonën, shihni si paraqitet në stadium legjenda e futbollit

01 Tetor 2020

Pandemia e Covid-19 ka ndryshuar mënyrën e jetesës për njerëzit në të gjithë botën. Një nga zakonet e reja është mbajtja e maskës. Por Diego Armando Maradona ka zgjedhur të jetë shumë I kujdeshëm, ndërsa është paraqitur me stadium me një maskë krejt origjinale gjatë miqësores mes skuadrave të Gimnasia dhe San Lorenzo.

Pamjet po bëjnë xhiron e botës, ndërsa nuk i kanë shpëtuar popullit të rrjetit. Nuk mungojnë memet e tifozëve në mbarë botën, që kanë nisur një fushatë talljeje në dëm të legjendës së futbollit.
(balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.Grupi Balkanweb
www.balkanweb.com