COVID-19 prek dhe Shpresat, Alban Bushi rezulton pozitiv, stoli i besohet Mustedanagiç

12 NĂ«ntor 2020

COVID-19 prek dhe ekipin Shpresa. Alban Bushi ka rezultuar pozitiv pas testeve që iu nënshtruar përpara dy ndeshjeve të radhës, kundër Kosovës dhe Anglisë, të vlefshme për kualifikueset e eurpianit.

Bushi

21-vjeçarët do të drejtohen në këto dy takime nga Dzemal Mustedanagiç, një nga personazhet e njohur të ekipeve kombëtare, ish trajner dhe drejtor teknik. Në momentin më të mirë që po kalonin Shpresat, COVID-19 kthehet në pengesë duke bërë që trajneri Bushi të mos jetë në pankinë për këto dy sfida.
(BalkanWeb)

PĂ«r t’u bĂ«rĂ« pjesĂ« e grupit “Balkanweb” mjafton tĂ« klikoni: Join Group dhe kĂ«rkesa do t’ju aprovohet menjĂ«herĂ«.Grupi Balkanweb
www.balkanweb.com