REZULTATET LIVE
Shiko listen e plote

CR7 sfidohet nga binjaku i ndryshëm

5 Nëntor 2017 13:58

Cristiano Ronaldo nuk është i mirë vetëm në futboll. Ylli portugez i Real Madridit është mjaft i zoti edhe kur del përpara kamerave.

Në një spot të fundit publicitar, ku ai sfidohet nga “binjaku i tij i ndryshëm”, sulmuesi të bën të kuptosh se një karrierë si aktor pasi të varë këpucët në gozhdë është tërësisht e mundur.

Binjaku i tij i mëson disa lëvizje dhe ushtrime portugezit, i cili përpiqet t’ia dalë në këtë duel “të padrejtë”.

Jeni i lutur të hyni në llogari që të lini një koment