Distancimi social sipas renditjes së Superligës, tifozët e Tiranës “tallen” me rivalët

22 Mars 2020

Distancimi social këshillohet nga të gjitha autoritetet mjekësore në të gjithë botën si mënyra më e mirë për të luftuar Coronaviorus. Edhe shqiptarët janë mbyllur në shtëpi. I njëjti diskutim edhe për tifozët, që gjithsesi mes rrjeteve sociale nuk i kanë kursyer talljet ndaj rivalëve.

Fc

E fuindit vjen nga “Tirona Fanatics”, që kanë përfituar nga tabelja e renditjes, ku përpara ndërprerjes së Superligës Tirana kryesonte e shkëputur për të shpjeguar distancimin social.
(balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.Grupi Balkanweb
www.balkanweb.com