“Djajtë” përplasen në Europa League, Milan pafat gjen në rrugën e tij Manchester United

26 Shkurt 2021

Shorti i hedhur në Nion të Zvicrës përcaktoi përballjet në 1/8 e Ligës së Europës. Pafat ishin goglat për Milanin, që i rezervuan një kundërshtar shumë të fortë si Manchester United. Nuk mungojnë edhe sfidat e tjera interesante siç janë ato Roma-Shakhtar Donjeck apo Olympiacos-Arsenal.

Liga Eropes

Ndeshjet e vajtjes për 18 e Ligës së Europës do të zhvillohen më 11 mars, ndërsa ato të kthimit një javë më pas.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.Grupi Balkanweb
www.balkanweb.com