Donaruma ka vendosur për të ardhmen e tij, Milani nis nga puna për të…

29 Qershor 2020

Xhanluixhi Donaruma ka vendosur për të ardhmen e tij dhe dëshira e tij është të vazhdojë të jetë pjesë e Milanit edhe për sezonet e ardhshme.

Shumë shpejt pritet të nisin bisedimet e agjentit Raiola me Milanin, për të rinovuar kontratën.

Ofertat në drejtim të portierit italian nuk kanë munguar, por ai me shumë mundësi do të vazhdojë të jetë pjesë e kuqezinjve.

Drejtuesit e “Djallit” kanë nisur nga puna për rinovimin e kontratës me Donarumën, me portierin që gjithashtu ta shprehur dëshirën për të qëndruar në “San Siro”.

PANORAMASPORT.AL

www.panorama.com