E nxehtë dhe seksi, e dashura e Lingard tërbon fansat

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
12 Shkurt 2018 17:02

Jena Frumes vazhdon të tërheqë vëmendjen e medias me postimet që bën në profilin e saj në "Instagram". Partnerja bukuroshe e mesfushorit të Manchester United, Jesse Lingard ka postuar një foto me të brendshme ndërsa ndiqte edhe ndeshjen e humbur të anglezit ndaj Newcastle.

Jena është padyshim një ndër "Wag"-sat më seksi në botën e futbollit dhe di si të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes. Format e saj fizike janë të admirueshme dhe për këtë ajo ka fituar edhe punë si modele falë famës së marrë në "Instagram". Së fundmi ajo ka postuar një foto tepër seksi, e ulur në një fushë futbolli ndërsa ka veshur, taka, geta futbolli, mbathje të zeza dhe fanellën e të dashurit të saj, Lingard, pranë dorës së djathtë mban topin e futbollit. Në këtë postim bukuroshja ka marrë 223 mijë pëlqime dhe komente të shumta nga fansat. /EDS/

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike