Ekskluzive/ Bardheblutë sfidojnë Young Boys, analiza e një legjende, Agustin Kola: Tirana është përforcuar, me pak fat mund të kualifikohet

30 Shtator 2020

TIRANE

Tirana përballet të enjten në mbrëmjen me Young Boys, një ndeshje historike për bardheblutë që mund t’i dhurojë një biletë për në fazën e grupeve.

Kryeqytetasit kanë ndryshuar shumë në raport me sezonin e fundit ku u shpallën kampion, janë afruar shumë lojtarë por trajneri Egbo vijon t’i besojë sërish të njëjtit bosht.

Agustin Kola, ish-lojtari dhe ish-trajner i famshëm i bardhebluve, në një intervistë për “News24” dhe “BalkanWeb” komenton ndryshimet e bëra në klub, shanset e Tiranës përballë Young Boys dhe a varet e ardhmja e trajnerit Egbo nga ky takim:

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.Grupi Balkanweb
www.balkanweb.com