EKSKLUZIVE/ Marrëdhënia me dyshen Rama-Demi, a ka ndërhyrje në formacion, objektivat dhe zërat për tolerim, Ilir Daja flet për News24

17 Shkurt 2021

Partizani po përjeton një moment shumë pozitiv ku fitorja në derbi dhe përballja me ekipet e mëdha i kanë kthyer në kuqtë në pretendentë kryesorë për titullin kampion.

Ky është një diskutim që në shtëpinë e kuqe përpiqen shpesh ta shmangin pavarësisht se shifrat dhe forma e shfaqur nga ekipi i Ilir Dajës të dërgojnë në këtë përfundim.

Fillimi i fazës së tretë pritet ti japë më shumë formë këtij diskutimi ndërsa trajneri i Partizanit në një intervistë ekskluzive për “News24” ka folur dhe për disa tema të tjera po kaq të rëndësishme, përballja me Kukësin, zërat për tolerime, apo marrëdhënia e tij me dyshen drejtuese, Olsi Rama-Gaz Demi:

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.Grupi Balkanweb
www.balkanweb.com