EKSKLUZIVE/ Titull dhe akuza, Dejvi Bregu flet edhe për të ardhmen, zbulon dëshirën e madhe

09 Qershor 2021

Dejvi Bregu ishte futbollisti që ndryshojë balancat në këtë sezon të Superligës, i vetmi që bëri diferencën në sytë e trajnerit Brdaric dhe jo vetëm duke shtyre Teutën drejt titullit kampion. Me 16 gola, Bregu kaloi çdo pritshmëri duke rrëmbyer në fund edhe trofeun e “Kupës së Artë”. Ky ishte një vit perfekt për sulmuesin vlonjat por Bregu nuk dëshiron të ndalet këtu. Në një intervistë ekskluzive për “News24”, Bregu rrëfeu emocionet e titullit të parë në karrierë, mirëkupton kritikët por në fund është i bindur se askush më shumë se sa Teuta nuk e meritonte titullin. Bregu u ndal duke folur edhe për ofertat në drejtim të tij dhe dëshirën e madhe për të veshur fanellën kuqezi:

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.Grupi Balkanweb
www.balkanweb.com

ulaş utku bozdoğan
ulaş utku bozdoğan astrolog
ulaş utku bozdoğan