Eva, modelja katalanase që i çmend të gjithë me fizikun e saj

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
20 Shkurt 2018 16:07

Eva Padlock është një nga modelet më seksi të "Sports Illustrated". 33-vjeçarja është modele profesionale dhe shpesh herë poston foto me të brendshme në profilin e saj në "Instagram", pasi është ambasadore e "Oungeunderwear". Bukuroshja ka lindur në Barcelonë, aty ku ka përfunduar edhe studimet e larta për Interior Design në qytetin e lindjes.

Eva më parë u bë e famshme kur merrte pjesë në garat e Moto GB si Monster Girl. Tashmë 33-vjeçarja ka 445 mijë ndjekës në rrjetin social "Instagram", ku komentet dhe pëlqimet në fotot e saj janë të panumërta. Me një fizik kaq seksi dhe bukuri kaq tërheqëse natyrisht që nuk mund të mos ishte një ndër femrat më seksi në botë. Mjafton të shikoni fotot e saj dhe me siguri do të jeni dakord me ne. /EDS/

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike