Fansat e Juves e ofendojnë, Mourinho ka një përgjigje speciale (foto)

23 Tetor 2018

 

Në takimin United- Juve, nuk munguan sulmet nga tifozët e bardhezinjve kundër trajnerit të anglezëve Jose Mourinho. Fansat e “Zonjës së Vjetër” i quajtën portugezin “një burrë m..i”, por ky i fundit me qetësi ngriti tri gishtat lartë.

Kjo është shenja për të treguar tripletën në atë sezon të jashtëzakonshëm me Interin 2009-2010, ku zikaltrit dominuan gjithçka. Një mënyrë për ta zbehur disi atë gëzim të tifozëve të Juves. /EDS/

**************************

Ndalohet ripostimi apo kopjimi i këtij artikulli pa lejen me shkrim nga eduasportin.com.

Eduasportin.com është vendtakimi i duhur për lajmet dhe të rejat nga bota e sportit. Ndiqni rrjetet sociale për argëtim, lojëra e quiz-e pafund. Lajme sportive nga vendi e bota në kohë reale nga futbolli dhe sportet e tjera.