Fantastike në “Elbasan Arena”, goli i Kosovës bën të shpërthejë gëzimi në stadium

14 Nëntor 2019

Ndonëse Shqipëria po humbiste 1-2 me Andorrës, në stadium kanë shpërthyer tifozët në gëzim të madh dhe me thirrjet “Kosova, Kosova”!

Kjo menjëherë sapo është mësuar goli i avantazhit në Pëlzen, ku Kosova po luan kundër çekisë. Tifozët kuqezi u janë bashkuar festës së vëllezërve të tyre ndonëse janë qindra kilometra larg.

jQuery(window).load(function() { jQuery(“.galery-slider”).flexslider({ animation: “fade”, controlNav: true, animationLoop: false, slideshow: true, }); });

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.Grupi Balkanweb
www.balkanweb.com