Forma perfekte të trupit, e fejuara e Chicharitos ''ndez'' Instagramin

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
10 Tetor 2018 16:36

Modelja e njohur Sarah Kohan po cmend të fejuarin e saj, sulmuesin meksikan të West Ham, Javier Hernandes, me postimet në rrjetet sociale. Chicharito ka zhvilluar një karrierë të pasur si futbollist, duke u aktivizuar me ekipe të mëdha, si Manchester United dhe Real Madrid. Edhe pse është aktivizuar me ekipet më të mëdha, fama e tij në rrjetet sociale nuk arrin në nivelin e të fejuarës. Kjo ndodh për arsyen se Sarah është një modele me linja perfekte, që bombardon Instagramin me fotot përveluese dhe pikërisht për këtë arsye, ka mbi 1 milionë fansa që e ndjekin. /EDS/

***********************

Ndalohet ripostimi apo kopjimi i këtij artikulli pa lejen me shkrim nga eduasportin.com.

Eduasportin.com është vendtakimi i duhur për lajmet dhe të rejat nga bota e sportit. Ndiqni rrjetet sociale për argëtim, lojëra e quiz-e pafund. Lajme Sportive nga vendi e bota në kohë reale nga Futbolli dhe sportet e tjera.

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike