Formacionet zyrtare: Brest – PSG

09 NĂ«ntor 2019

Brest dhe Paris Saint-Germain i kanë publikuar formacionet zyrtare për përballjen në kuadër të javës së 13-të në Ligue 1.

Ndeshja qĂ« fillon n ora 17:30 do tĂ« zhvillohet nĂ« stadiumin ‘Stade Francis-Le Ble’, derisa parisienĂ«t janĂ« favorit nĂ« letĂ«r.

Në këtë takim, vendasit nuk do të mund të llogarisin në shërbimet e Paul Lasne, që është i lënduar.

? Nos Parisiens sont lĂ  !#SB29PSG pic.twitter.com/YRAW5GB98Y

— Paris Saint-Germain (@PSG_inside) November 9, 2019

Në anën tjetër, Ander Herrera, Kylian Mbappe, Mbe Soh, Thomas Meunier dhe Neymar do të mungojnë te PSG-ja, që janë po ashtu të lënduar.

Formacioni startues i Brest: Larsonneur; Faussurier, Castelletto, Bain, Perraud; Diallo, Belkebla; Court, Autret, Cardona; Charbonnier.

Formacioni startues i PSG-sĂ«: K. Navas – Dagba, T. Silva (c), Diallo, Kurzawa – Draxler, Gana, Verratti – Sarabia, Di Maria – Cavani. /Telegrafi/

Le onze de départ avec les retours d'@ECavaniOfficial et Julian Draxler comme titulaires ?#SB29PSG

— Paris Saint-Germain (@PSG_inside) November 9, 2019

www.telegrafi.com