Formacioni startues i Manchester United në ndeshjen e katërt të fazës së grupeve të Ligës së Evropës

07 Nëntor 2019

Manchester United do të kërkojë fitoren e radhës në Ligën e Evropës përballë Partizanit.

Unitet do të kërkojnë fitore për të kaluar tutje nga faza e grupeve, pasi aktualisht kanë shtatë pikë.

Nga minuta e parë në sulm do të luajnë Anthony Martial dhe Marcus Rashord të përkrahur nga Juan Mata.

Në portë është Romero, ndërsa Harry Maguire dhe Marco Rojodo të jenë në mbrojtje.

Ndeshja fillon në ora 21:00. /Telegrafi/

Manchester United: Romero; Young, Maguire, Rojo, Wan.Bissaka; McTominay, Fred; Greenwood, Mata, Martial; Rashford.

4️⃣ changes to the #MUFC starting line-up…#UEL

— Manchester United (@ManUtd) November 7, 2019

Partizan: Stojkovic; Miletic, Ostojic, Pavlovic, Urosevic; Zdjelar, Natcho; Scekic, Soumah, Asano; Sadiq.

/Telegrafi/ 

www.telegrafi.com