FORMACIONI ZYRTAR / Ja të besuarit e Edi Reja për ndeshjen kundër Kazakistanit

11 Tetor 2020

Një debutues dhe dy lojtarë që luajnë për herë të parë në formacion. Edi Reja ka zgjedhur skuadrën titullare për sfidën e orës 15:00 kundër Kazakistanit në Ligën e Kombeve.

Formammamamamam

Debutues është Sherif Kallaku, me mesfushorin që luan ndeshjen e parë me kombëtaren kuqezi, pas paraqitjeve të shkëlqyera me Shqipërinë U-21. Ndërkohë, pasi kishin debutuar për disa minuta në ndeshjet e shkuara, për herë të parë në formacion luajnë Broja dhe Kumbulla.
(balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.Grupi Balkanweb
www.balkanweb.com