FOTO/ Belen si Marilyn Monroe, e ''tradhton'' era

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
16 Maj 2018 14:50
Upssss! Paparacët!

Belen Rodriguez përbën gjithnjë lajm. Modelja dhe moderatorja argjentinase së fundmi është tradhtuar nga fustani i saj i shkurtër ndërsa po shkonte drejt aeroportit. Ndërkohë që frynte erë, fustani i 33-vjeçares ka zbuluar një pjesë intime të trupit të saj, që nuk i ka shpëtuar "syrit" të paparavëve që e kanë fotografuar menjëherë. Revista italiane "Chi" ka publikuar fotot e partneres seksi të pilotit të Suzukit, Andrea Iannone, karshi të cilave shkruan "incident pikant i show-girl ndërsa e ka krahasuar me divën botërore, të ndjerën Marilyn Monroe.

Belen është një nga femrat më të suksesshme dhe të klikuara të momentit në botë. Jo vetëm për shkak të bukurisë dhe trupit seksi që ajo ka, por edhe për lidhjet romantike që ka pasur më parë me disa personazhe të njohura si ish-futbollisti Marco Borriello, balerini Stefano de Martino, me të cilin ka një djalë (Santiago) dhe së fundmi piloti i Suzukit, Iannone, të cilin argjentinasja e ka cilësuar “mashkull ideal”. /EDS/

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike