FOTO/ E dashura e Neymar super seksi në Karnavalet e Rio-s

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
12 Shkurt 2018 12:18

Bruna Marquezine, e dashura e Neymar ishte një nga yjet e Karnavaleve të Rio-s. Aktorja braziliane pushtoi mediat me veshjen e saj tejet të veçantë dhe seksi.

Pasi festoi ditëlindjen e 26-të të sulmuesit të PSG-së në Paris, bukuroshja u rikthye në Brazil për të marrë pjesë në festën e madhe të karnavaleve.

Atlete të bardha, pantallona të shkurtër me gurë, geta dhe lart mbante të veshur një palë recipeta me gurë që nuk i linin end imagjinatës. Me pak fjalë, dukej tipike një braziliane e bukur dhe tejet seksi. /EDS/

 

 

🔥 #brumarquezine

A post shared by brumar (@brumar_fc__) on

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike