FOTO/ Formacioni me 11-të Zlatan, modestia nuk bën për Ibrahimovic

08 Korrik 2019

Modestia nuk ka qenë asnjëherë një pikë e fortë për Zlatan Ibrahimovic. E kundërta. Vlerësimin për veten nuk e fshehur asnjëherë dhe shpesh herë e ka përdorur këtë për të provokuar rivalët, por edhe tifozët në të gjithë botën që e ndjekin në rrjetet sociale.

C 29 Fotogallery 1025992 Imagegallery Imagegalleryitem 0 Image

Sulmuesi suedez që luan me Los Angeles Galaxy ka goditur sërish në shenjë, teksa në profilin e tij në Instagram ka postuar, atë që e ka cilësuar si formacioni më i mirë i mundshëm. Asnjë suprizë, në të gjithë rolet në fushë, që nga porta deri në sulm është vetë ai. “Më mungon vetëm trajneri. Ndoshta do të ishte Zlatan”, shkuan Ibrahimovic në komentin që shoqëron foton.
(balkanweb)

www.balkanweb.com