FOTO/ Frikë për Delle Ali, sulmuesi i dehur humb ndjenjat në plazh

05 Korrik 2019

Momente frike dhe ankthi për Delle Ali. Ylli i Tottenham dhe kombëtares së Anglisë humbi ndjenjat në një prej plazheve eksluzivë të Mykonos në Greqi. Ai ishte duke pushuar me të dashurën e tij, teksa kjo e fundit kuptoi se diçka nuk shkonte me futbollistin. Ajo kërkoi ndihmë, ndërsa dy persona e morën përkrahu lojtarin për ta dërguar në rezidencën e tij.

jQuery(window).load(function() { jQuery(“.galery-slider”).flexslider({ animation: “fade”, controlNav: true, animationLoop: false, slideshow: true, }); });

Për fatin e keq të Delle Ali, këto momente janë përjetësuar nga fotografitë që po bëjnë xhiron e botës. Në fillim u fol se sulmuesi i Tottenham kishte humbur ndjenjat për shkak të temperaturave të larta, por mediat angleze japin një tjetër verison. Sipas tyre, futbollisti ishte i dehur, pasi kishte konsumuar shumë alkool.
(balkanweb)

www.balkanweb.com