FOTO/ Georgina ndryshon 'look', shikoni si duket bionde

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
21 Tetor 2018 13:03

Georgina Rodriguez bëhet bionde. Partnerja simpatike e Cristiano Ronaldos, ka habitur mbarë fansat e saj pasi postoi pak minuta më parë një foto në "Instagram" me flokë bionde. Shumë prej fansave e kanë komplimentuar, por të tjerë mendojnë se ngjan më e bukur brune. Bionde apo brune, 24-vjeçarja duket në një formë mjaft të mirë fizike dhe në të vërtetë po pushton mediat dhe rrjetet sociale me sensualitetin që ka.

‘U çmenda, u bëra bionde”- ka shkruar bukuroshja spanjolle karshi fotos së publikuar në rrjetin social “Instagram”. /EDS/

**************************

Ndalohet ripostimi apo kopjimi i këtij artikulli pa lejen me shkrim nga eduasportin.com.

Eduasportin.com është vendtakimi i duhur për lajmet dhe të rejat nga bota e sportit. Ndiqni rrjetet sociale për argëtim, lojëra e quiz-e pafund. Lajme Sportive nga vendi e bota në kohë reale nga Futbolli dhe sportet e tjera.

 

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike