FOTO/ Njihuni me gazetaren e re seksi të Super Sport

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
6 Shkurt 2018 13:56

Lei Kraja është një nga moderatoret e reja që i është bashkuar familjes së madhe të Super Sport. Bukuroshja ka zbritur për herë të parë me mikrofonin e "Digitalb" në "Selman Stërmasi" në ndeshjen që Tirana luajti ndaj Shkumbinit.

Modelja seksi siç duket i është futur seriozisht fushës së gazetarisë sportive, ku duket që e ka marrë me shumë qejf. Në fotot që kjo e fundit ka postuar në rrjetin social "Instagram" me kolegët e saj në Super Sport ka shkruar "Nuk jam me fat, por e bekuar".

Lei i bashkohet katërshes simpatike të modertoreve sportive në Digitalb, Vilma Mashës, Ilda Bejlerit dhe Sidorela Gjonit. Siç mund të shikoni edhe në fotogaleri, Kraja është padyshim një konkurrente e denjë për gazetaret e tjera sportive. Përveçse simpatike, është tejet seksi, kaq mjafton! /EDS/

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike