FOTO/ Taulant Xhaka bëhet baba?

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
10 Shkurt 2018 11:04

Taulant Xhaka ka postuar së fundmi një foto të partneres së tij në “Instagram”, e cila mban në duar një foshnje. Karshi saj, mesfushori kuqezi ka shkruar: “Dashuria ime me bebin Jara”.

Menjëherë pas këtij postimi kanë ardhur komente të shumta nga fansat të cilët e përgëzojnë lojtarin për ardhjen në jetë të foshnjës. Mirëpo, nga ana tjetër disa të tjerë kanë sqaruar se ky nuk është fëmija i kosovarit por mbesa e të fejuarës së tij.

Xhaka dhe Arbnora një muaj më parë kurorëzuan dashurinë e tyre me fejesë. Futbollisti që aktivizohet në radhët e ekipit të Basel në Zvicër nuk nguron shpesh herë t’ja shprehë dashurinë përmes postimeve të shumta në profilin e tij në “Instagram”, të dashurës së tij. /EDS/

Greg me fat, ka një të dashur kaq ''hot''

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
22 Maj 2018 11:01
Devin i ka të gjitha...

Është një nga femrat më të komentuara dhe të pëlqyera në rrjetin social “Instagram”. Format e saj tejet seksi por edhe ngjyra e çokollatë e lëkurës e bën të dukët atë si një divë e vërtetë seksi. Po flasim për modelen nga Hawai të bikinive, Devin Brugman. Ajo përndryshe njihet edhe si partnerja e sportistit të futbollit amerikan, Greg Little.

Bukuroshja poston selfie dhe foto të shumta të ndryshme që nxjerrin në pah format e saj seksi në rrjetet sociale. Përndryshe ajo është cilësuar si “mbretëresha e bikinit”. Për më shumë se një vit, ajo promovon bikini të firmave të ndryshme që natyrisht rrijnë aq bukur në trupin e saj seksual.

24-vjeçarja falë suksesit të arritur në “Instagram”, ku ka më shumë se një milion ndjekës, vendosi që të krijojë një blog së bashku me mikeshën e saj, që është po aq seksi, Natalie Oakley. Në blogun e tyre modelet postojnë nga një bikini për çdo ditë, që edhe vizitorët të ndihen të kënaqur teksa futen faqen e dy bukurosheve seksi. /EDS/

Ndalohet ribotimi apo kopjimi i këtij artikulli pa lejen me shkrim nga eduasportin.com.

Eduasportin.com është vendtakimi i duhur për lajmet dhe të rejat nga bota e sportit. Ndiqni rrjetet sociale për argëtim, lojëra e quiz-e pafund. Në eduasportin.com do gjeni Parashikime Ndeshjesh për Kampionatet Kryesore, Rezultate Live dhe Statistika Futbolli.

Elle, biondina seksi e PlayBoy që dashuron basketbollin

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
22 Maj 2018 10:39
Tifozja më seksi amerikane

Elle Johnson, përceçse është një nga modelet më seksi të PlayBoy, bukuroshja ka simpati të madhe për sportet amerikane. Ajo ka më shumë 45 mijë ndjekës në profilin e saj në “Instagram”, ku poston foto të shumta tejet provokuese dhe njëkohësisht seksi që nuk i shpëtojnë komenteve të fansave.

Elle është simpatizante e ekipit të universitetit të Michiganit dhe Oklahomas, me fanellat e të cilave pozon edhe në rrjetet sociale. Duket që basketbolli është sporti i preferuar i saj dhe për këtë nuk ndalet asnjëherë së mbështeturi këto ekipe. /EDS/

Ndalohet ribotimi apo kopjimi i këtij artikulli pa lejen me shkrim nga eduasportin.com.

Eduasportin.com është vendtakimi i duhur për lajmet dhe të rejat nga bota e sportit. Ndiqni rrjetet sociale për argëtim, lojëra e quiz-e pafund. Në eduasportin.com do gjeni Parashikime Ndeshjesh për Kampionatet Kryesore, Rezultate Live dhe Statistika Futbolli.

Ronaldo e nis ditën mbarë, i frymëzuar para finales

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
22 Maj 2018 10:23
Ylli portugez ndihet i lumtur

Ndërsa mediat vazhdojnë të shkruajnë që ai është ende i dashuruar me Irinën, Cristiano ka menduar t'u përgjigjet atyre çdo ditë me nga një foto. Ylli portugez, përkundrazi duket tejet i lumtur me partneren e tij, Georgina Rodriguez dhe katër fëmijët. Madje, këtë ai e ka vërtetuar edhe përmes fotove që poston me të dashurën dhe dy binjakët, Eva, Mateo dhe vajzën e vogël Alana Martina.

Para pak minutash sulmuesi i Real Madrid ka publikuar në profilin e tij në "Instagram" një foto së bashku me fëmijët e vegjël dhe modelen spanjollo-argjentinase.

"Mirëmëngjesi"- shkruan 33-vjeçari karshi fotos shoqëruar me disa emoji me simbolin e diellit.

Pesë herë triumfuesi i "Topit të Artë", duket në top-formë dhe i frymëzuar për finalen e madhe të Kievit që do të luajë ndaj Liverpool ditën e shtunë në kuadër të Champions League. Sigurisht, që në këtë ndeshje me kaq rëndësi do të jenë të pranishëm familjarët e tij së bashku me Georginan dhe Cristiano Junior, të cilët nuk mungojnë asnjëherë. /EDS/

Ndalohet ribotimi apo kopjimi i këtij artikulli pa lejen me shkrim nga eduasportin.com.

Eduasportin.com është vendtakimi i duhur për lajmet dhe të rejat nga bota e sportit. Ndiqni rrjetet sociale për argëtim, lojëra e quiz-e pafund. Në eduasportin.com do gjeni Parashikime Ndeshjesh për Kampionatet Kryesore, Rezultate Live dhe Statistika Futbolli.

VIDEO/ Habit Icardi, nuk do ta besoni çfarë ka bërë

Ti mund ta lexosh kete ne 2 min.
21 Maj 2018 16:26
Ky djalë është i çuditshëm

Mauro Icardi ka kontribouar në fitoren 2-3 të Inter mbrëmjen e djeshme kundër Lazios. Kapiteni shënoi golin e dytë nga pika e bardhë në "Olimpico" duke iu gëzuar më pas edhe arritjes së objektivit Champions League. Bashkëshortja e tij, Wanda Nara ka postuar një video ku sulmuesi këndon këngën "El sueno del pibe". Lojtari shihet me sy mbyllur pa bluze ndërsa këndon këngën në fjalë dhe mban një pije freskuese në dorë. Mirëpo, ajo çfarë bie në sy dhe nuk i ka shpëtuar tifozëve janë dy pirceing që 25-vjeçari ka bërë në gjoks.

Icardi mbeti jashtë listës së Argjentinës për Botërorin “Rusi 2018” që do të nisë më 14 qershor në Moskë. Megjithatë, lojtari e priste një vendim të tillë nga trajneri Jorge Sampaoli, i cili vazhdon të mos e thërrasë yllin e zikaltërve në garat ndërkombëtare me përfaqësuesen. /EDS/

 

Ndalohet ribotimi apo kopjimi i këtij artikulli pa lejen me shkrim nga eduasportin.com.

Eduasportin.com është vendtakimi i duhur për lajmet dhe të rejat nga bota e sportit. Ndiqni rrjetet sociale për argëtim, lojëra e quiz-e pafund. Në eduasportin.com do gjeni Parashikime Ndeshjesh për Kampionatet Kryesore, Rezultate Live dhe Statistika Futbolli.

El sueño del pibe

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Ndalohet ribotimi apo kopjimi i këtij artikulli pa lejen me shkrim nga eduasportin.com.

Eduasportin.com është vendtakimi i duhur për lajmet dhe të rejat nga bota e sportit. Ndiqni rrjetet sociale për argëtim, lojëra e quiz-e pafund. Në eduasportin.com do gjeni Parashikime Ndeshjesh për Kampionatet Kryesore, Rezultate Live dhe Statistika Futbolli.