Francesca, i gëzohet Milan-it

Ti mund ta lexosh kete ne 0 min.
20 Shkurt 2018 13:23

Francesca Semenza është një nga femrat më tërheqëse të ekranit italian. Modele dhe njëkohësisht aktore e suksesshme, bukuroshja ka një simpati të veçantë edhe për ekipin e Milan-it.

Francesca po i gëzohet paraqitjes pozitive të kuqezinjve nën drejtimin e trajnerit Gattuso. Modelja "azurre" ka 36.4 mijë ndjekës në profilin e saj në "Instagram", ku poston foto të shumta të saj dhe djalit të saj, Leon. Shpesh herë nuk i kursen edhe fotot gjysmë-nudo që marrin padyshim komente dhe pëlqime pafund nga fansat. /EDS/

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike