GALERI/ “Vdekja e një Zoti”, homazhi I mediave botërore për Diego Armando Maradonën

25 Nëntor 2020

Mediat botërore I kanë bërë homazhin e tyre Diego Armando Maradonës, i cili u nda nga jeta pasditen e së mërkurës në moshën 60-vjeçare.

(balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.Grupi Balkanweb
www.balkanweb.com