Giroud zhbllokon ndeshjen me një gol të bukur me kokë

29 Maj 2019

Olivir Giroud ka shënuar gol që në fillim të pjesës së dytë, duke e kaluar Chelsean në epërsi.

Ndeshja finale e Ligës së Evropës është zhbllokuar në minutën e 49-të.

Një harkim nga e majta i Emerson gjeti kokën e Giroud që shënoi në portën e Cech për 1-0.

Giroud . (Photo by Michael Regan/Getty Images)

Një ndeshje e fortë po zhvillohet në Baku.

Tashëm Arsenali nuk ka se çfarë të humbas dhe ka filluar sulmet.  /Telegrafi/

GOAL! Chelsea 1-0 Arsenal (Giroud 49) pic.twitter.com/8zZ8bSt1eP

— Tribun (@tribun) May 29, 2019

www.telegrafi.com