Gloria ndez ekipin e Bolonjës

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
3 Prill 2018 11:55

Tifozet seksi janë gjithnjë pjesë e pandashme e ekipeve të futbollit. Prania e tyre në stadium është me rëndësi dhe përveç kësaj edhe mbështetja e treguar në rrjetet sociale që ato bëjnë kur postojnë foto me fanellën e skuadrës së zemrës.

Është seksi dhe këtë cilësi nuk heziston që t'a shfaqë përmes fotove të shumta që poston në rrjetet sociale. Përveç pasionit për fotografine, Gloria Taglioli ka një dashuri të veçantë edhe për ekipin e Bolonjës. Së fundmi ajo ka publikuar një foto tejet provokuese dhe njëkohësisht "hot" me fanellën e skuadrës së zemrës. Gloria ka 25.9 mijë ndjekës në profilin e saj në "Instagram", ku poston foto të ndryshme. Veçanërisht në profilin e saj nuk mungojnë fotot nga palestra dhe me veshje intime që marrin pëlqime dhe komente pafund. Dhe pse jeton në Milano bukuroshja nuk e fsheh simpatinë që ka për skuadrën ku aktivizohet mesfushori, Blerim Xhemaili. /EDS/

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike