Griezmann nuk po ndalet me gola, shënon edhe të dytin te Barcelona

25 Gusht 2019

Barcelona e ka përmbysur rezultatin ndaj Real Betisit në 2-1 në kuadër të javës së dytë në La Liga.

Ishin vendasit ata të parët që kaluan në epërsi me anë të Nabil Fekri në minutën e 15-të, mirëpo Antoine Griezmman i barazoi shifrat në fund të pjesës së parë.

Duket se sulmuesi francez sonte është tejet i disponuar për lojë dhe nuk po lejon të vërehet mungesa e Lionel Messit dhe Luis Suarezit që janë të lënduar.

Lexo po ashtu: Griezmann realizon golin e parë në fanellën e Barcelonës në La Liga

Griezmann e ka përmbysur rezultatin për Blaugranasit në minutën e 50-të, pas asistimit që pranoi nga Sergio Roberot, që po ashtu asistoi ehe te goli i parë. /Telegrafi/

View this post on Instagram

#Repost @goal • • • • • • 2 goals on his home debut ? Take a bow @antogriezmann ⚡️ Real Betis 1-2 Barcelona #football #soccer #video #seriea #bundesliga #barcellona #messi #ronaldo #cr7 #griezmann #calcio #fut

A post shared by FOOTBALL SOCCER VIDEOS (@footsoccervid) on Aug 25, 2019 at 1:48pm PDT