Hiqet si vajza e Figo-s, u dërgon djemve foto intime

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
11 Janar 2018 14:16

Daniela, vajza e Luis Figo-s, ka më shumë se 15 mijë ndjekës në rrjetin social “Instagram”. 18-vjeçarja vazhdon studimet e larta në Londër, për biomjekësi.

Së fundmi, ajo ka raportuar një rast ku dikush ka përdorur identitetin e saj dhe i ka shpërndarë në “Instagram” dhe “Whats app”. Bukuroshja ka sqaruar përmes një postimi në profilin e saj, se dikush është hequr si ajo për të përfituar nga fama e saj dhe ka postuar foto dhe video intime.

“Dikush ka shpërndarë video dhe foto të papërshtatshme në “Instagram” dhe “Whats app”, duke pretenduar se jam unë, por nuk jam. Qëllimi im i vetëm është t’iu them se personi që i ka dërguar po mashtron”- shkruan vajza e ish-yllit portugez.

Media portugeze “N-TV”, ka informuar se personi që mund të jetë shtirur si Daniela, dyshohet të jetë Sarah Kohan, 22-vjeçarja australiane, që ka një ngjashmëri të madhe me vajzën e Figo-s.

Luis, së bashku me bashkëshorten e tij, Helen Svedin, janë të martuar prej 16-vitesh dhe kanë tre vajza, Martina, Stella dhe Daniela. /EDS/

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike