Horror dhe frikë në fushë, sulmuesi bie pa ndjenja dhe është në rrezik për jetën

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
27 Tetor 2017 14:00
Tmerrohen kolegët dhe fansat

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një ndeshje futbolli të Costa Rikës, mes klubeve të Olimpia's dhe Santos de Guapiles që ka përfunduar në shifrat 1-0.

Sulmuesi i Olimpia's  Kenny Cunningham ka rënë pa ndjenja në fushë pas një përplasjeje që ka pasur me një nga kundërshtarët. Të parët që i kanë dhënë ndihmën e shpejtë kanë qenë shokët e skuadrës, ndërsa më pas lojtari është shoqëruar për në spital, ku sipas “Daily Mail”, ai ndodhet në rrezik për jetën.  

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike