Ibrahimovic: Unë jam president, trajner dhe lojtar te Milani

08 Korrik 2020

Zlatan Ibrahimovic duket se e ka shijuar në maksimum fitoren 4-2 të Milanit ndaj Juvetnusit që u arrit të martën mbrëma në Serie A.

Sulmuesi suedez arriti të futej në listën e realizatorëve me golin e shënuar nga penalltia kur Rossonerët ishin duke humbur 2-0.

“UnĂ« jam i vjetĂ«r, kjo nuk Ă«shtĂ« njĂ« sekret! Mosha Ă«shtĂ« vetĂ«m njĂ« numĂ«r. Jam duke punuar mirĂ«, jam nĂ« balancĂ« tĂ« mirĂ«, kam luajtur mĂ« shumĂ« sot se nĂ« ndeshjen e kaluar”, ka thĂ«nĂ« Ibrahimovic pas ndeshjes.

Lexo po ashtu: Stefano Pioli deklarohet për fitoren ndaj Juventusit: Milani i tanishëm ka më shumë rëndësi

“Jam duke u ndjerĂ« mirĂ« dhe tĂ« jem i sinqertĂ«, po tentoj tĂ« ndihmoj skuadrĂ«n sa mĂ« shumĂ«â€.

“UnĂ« jam president, lojtar dhe trajner i kĂ«saj skuadre. GjĂ«ja mĂ« negative Ă«shtĂ« se unĂ« paguhem vetĂ«m si lojtar dhe po tĂ« isha nga dita e parĂ« kĂ«tu, do tĂ« fitonim titullin e Serie A”, ka shtuar Ibrahimovic nĂ« formĂ« shakaje.

Milani është aktualisht në vendin e pestë me 49 pikë, ndërsa shpreson që së paku të luajë në Ligën e Evropës. /Telegrafi/

Coronavirus – Statistikat

TotalKosova

Infektuar
Shëruar
Vdekur

Data credits CSSE at JHU

Trendi i Coronavirus-it në Kosovë

Data credits:corona-ks

TĂ« gjitha lajmet rreth Coronavirus-it
www.telegrafi.com