Ilda Bejleri tërbon sheikët në Dubai

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
8 Janar 2018 15:56
Moderatorja e SuperSport

Moderatorja bukuroshe e SuperSport, Ilda Bejleri, ka udhëtuar drejt Dubait, ku po kalon disa ditë relaksuese. Gazetarja sportive ka postuar një foto teksa ndodhet pranë një makine "Rally", tipike për të lëvizur me të në një vend të atillë.

"Ti mund të shkundësh rërën nga këpucët e tua, por jo nga shpirti Ilda"- shkruan ajo karshi fotos.

Ilda, është padyshim një nga gazetaret më seksi shqiptare, këtë e tregojnë edhe komentet dhe pëlqimet e pafund që ajo merr në profilin e saj në "Instagram". /EDS/

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike