Informata rreth biletave për ndeshjen, Feronikeli – Slovan Bratislava

29 Korrik 2019

Të martën, më 30 korrik, në “Fadil Vokrri” të Prishtinës, Feronikeli zhvillon takimin kthyes për kualifikime të Ligës së Evropës, ndaj Slovan Bratislava.

Prej nesër (e martë), prej orës 9:00, do të dalin në shitje biletat në disa pika.

Prishtinë: Dy pika te stadiumi “Fadil Vokrri”.

Drenas: Restaurant Dijamant

Komoran: Pizzeria Dijamant.

Çmimet e biletave do të jenë këto: Veri dhe Jug: 3 Euro, Lindje: 5 Euro, Perëndim: 10 Euro,  VIP: 15 Euro.

Kujtojmë që ndeshja fillon prej orës 18:00 dhe dyert e stadiumit hapen në ora 16:00.

Ashtu si në ndeshjen e fundit, edhe për këtë takim do të ketë mijëra bileta falas, për të cilat do të njoftojmë pas pak. /Telegrafi/

www.telegrafi.com