Irina i tërbon të gjithë në Cannes me të kuqe dhe pa të brendshme

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
10 Maj 2018 21:09

E njohin të gjithë për shkak të bukurisë së saj, por mbi të gjitha për lidhjen që ka pasur me pesë herë fituesin e “Topit të Artë”, Cristiano Ronaldo. Ajo quhet Irina Shayk. Modelja ruse këtë herë është shfaqur në festivalin e Cannes, aty ku me fustanin e saj të kuq nuk ka rënë në sy vetëm për bukurinë e saj, por edhe për shkak se nuk ka pasur të brendshme veshur. Modelja ka shoqëruar në këtë mbrëmje mikun e saj Bradley Cooper.  /EDS/

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike