Isco dhe Sara më të dashuruar se kurrë

Ti mund ta lexosh kete ne 2 min.
13 Shtator 2018 15:01

Isco Alarcon po kalon një moment të mirë me ekipin e tij Real Madridin dhe kombëtaren spanjolle. Përveçse bëri një sezon fantastik, ku shkëlqeu si në Ligën e Kampionëve me Realin dhe me Spanjën, ai bëri "gol" edhe në dashuri. Romanca me aktoren simpatike spanjolle, Sara Salamo nuk shpëtoi pa u komentuar në media.

 

Apretujaos💙🥐 @sarasalamo

A post shared by Isco Alarcon Suarez (@iscoalarcon) on

Mesfushori andaluzian pasi i dha fund martesës me Victoria Calderon, me të cilën ka edhe një djalë të vogël, nisi një lidhje të re me Sarën. Çifti i kaloi pushimet së bashku këtë verë, ndërsa nuk mungojnë postimet e shumta në profilet e tyre përkatëse në "Instagram", ku shfaqin edhe dashurinë që ndjenjë për njëri-tjetrin. Sara dhe Isco janë kaq simpatikë dhe të dashuruar, ndaj nuk i fshehin këto ndjenja pozitive edhe para publikut. /EDS/

*************************

Ndalohet ripostimi apo kopjimi i këtij artikulli pa lejen me shkrim nga eduasportin.com.

Eduasportin.com është vendtakimi i duhur për lajmet dhe të rejat nga bota e sportit. Ndiqni rrjetet sociale për argëtim, lojëra e quiz-e pafund. Lajme Sportive nga vendi e bota në kohë reale nga Futbolli dhe sportet e tjera

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike