Ish e dashura e Lingard, provokon me fotot e saj

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
26 Mars 2018 16:34

Sulmuesi i Manchester United, Jesse Lingard, me siguri është penduar teksa ka parë fotot e fundit të Jena Frumes. Vajza super sexy është ish e dashura e lojtarit të “Djajve të Kuq”, dhe në fotot e fundit shfaqet tejet provokuese me mikeshat e saj. Sy mahnitës, forma për t’u pasur zili, bukuroshja është frekuentuese e rregullt e palestrës. E vetëdijshme për fizikun që zotëron, Jena nuk ngurron të kënaqë ndjekësit e saj, duke postuar foto të “nxehta” nga plazhi, ku duket se e shijon në maksimum detin dhe diellin. Modelja amerikane ka plot 3 milionë followers në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo është diplomuar në një universitet në Kaliforni për Teatër dhe Kërcim, teksa për momentin po jaton në Los Angeles, ku po vazhdon karrierën e saj si modele. 24-vjeçarja ka qenë e lidhur për disa kohë me mesfushorin anglez, por nuk i dihet nëse e ka ndjekur ndonjëherë live Lingard, pasi nuk është fotografuar asnjëherë në “Old Trafford”. Gjithsesi prej së largëti ajo e ka mbështetur ish të dashurin e saj, pasi po të kërkosh në fotot në Instagram, sheh edhe foto me fanellën e Manchester United. Ccifti mendohet se është ndarë pas Krishtilindjeve të vitit 2017, kur në atë kohë në media qarkulloi lajmi se Lingard e kishte tradhtuar. Megjithatë Jena duket shumë e lumtur me jetën e saj. /EDS/

 

 

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike