Ish e dashura e Panucci-t dhe Cassano-s tërbon rrjetet sociale

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
10 Shkurt 2018 16:17

Romanca me Antonio Cassano-n dhe trajnerit të kombëtares kuqezi Christian Panucci janë tashmë një kujtim i largët i së kaluarës për modelen seksi Rosaria Cannavo. Një nga protagonistet më tërheqëse të televizionit italian.

Rosaria ka pranuar me modesti jetesën e saj në Lugano dhe punën mes Milano-s dhe Roma-s. “Jo vetëm grua”, është një nga shprehjet me të cilat karakterizohet edhe në rrjetet sociale. Bukuroshja prej kohësh jeton me dashurinë e saj, miliarderin Andrea Berti. Ndërkohë që është mjaft aktive në “Instagram”, ku poston foto tejet të bukura. /EDS/

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike