Ish e dashura Neymar poza 'hot' në rrjetet sociale

Ti mund ta lexosh kete ne 2 min.
14 Shtator 2018 11:05
Modelja zeshkane

Soraja Vucelic, ish e dashura e Neymar vazhdon që të 'çmende' fansat e saj në rrjetet sociale me fotot e shumta tepër provokuese që poston. Bukuroshja serbe është tepër aktive në 'Instagram' ku publikon foto dhe video të ndryshme seksi. Format e saj janë bombastike dhe për këtë ajo nuk i shpëton komenteve të fansave.

 

#thereisonlyone 👑💎 #dreamgirl 💖

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Soraja e njohur ndryshe me emrin Sara, u bë e famshme për romancën që pati me sulmuesin brazilian të Paris Saint Germain, Neymar. Ajo ka 325 mijë ndjekës në profilin e saj në "Instagram", dhe falë fotove që poston vazhdon të tërheqë ende vëmendjen e mediave sociale dhe jo vetëm. /EDS/

 

🌍🛫 😉 #shopingtime 😘

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

*************************

Ndalohet ripostimi apo kopjimi i këtij artikulli pa lejen me shkrim nga eduasportin.com.

Eduasportin.com është vendtakimi i duhur për lajmet dhe të rejat nga bota e sportit. Ndiqni rrjetet sociale për argëtim, lojëra e quiz-e pafund. Lajme Sportive nga vendi e bota në kohë reale nga Futbolli dhe sportet e tjera.

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike