Ish-i i kolumbianit Falcao tani po shkëlqen në biznes

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
10 Maj 2018 16:38

Natalia Velez, e njohur ndryshe edhe për romancën që pati në të kaluarën me yllin kolumbian Radamel Falcao, vazhdon të korrë sukses si modele. Bukuroshja u trondit pasi në vendin e saj u publikua vite më parë një video intime që dyshohej t’a kishte xhiruar me sulmuesin 32-vjeçar.

Pavarësisht kësaj, Natalia ka vazhduar me punën e saj në qetësi dhe sot është bërë tejet e suksesshme në biznesin e syzeve luksoze. Ajo ka marrë pjesë në klipe muzikore të Romeo Santos dhe Usher, ndërsa është zgjedhur edhe imazh i gjigantëve globalë si Samsung apo Coca Cola.

Natalia është e pasionuar pas fotove dhe revista e saj e preferuar padyshim është Soho, për të cilën pozon gjithnjë me dëshirë. /EDS/

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike